Форум України

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум України » Авторынок » Диски на авто


Диски на авто

Сообщений 1 страница 10 из 11

1

Я придбав автомобіль і зараз активно шукаю місце у Києві, де можна купити та встановити гарні та якісні диски. Можете порадити, де я можу їх знайти? Цікавить на R16

0

2

на любом авторынке валом предложений по колесам на авто,мало того еще и под заказ можна зделать любую катанку

+1

3

Робив кременчук лиття. Зайдіть у них подивіться

0

4

тільки не беріть китайські

0

5

Щоб нерви автовласника та його транспортний засіб були цілі, потрібно до підбору дисків підійти з усією серйозністю та уважністю. Існує шість основних параметрів, якими слід керуватися при виборі коліс:

1) Ширина обода. Фахівці та водії стверджують: обід має бути на 25-30% менше профілю шини. Якщо на маточину монтувати занадто вузький або широкий диск, їздові характеристики погіршаться;

2) Діаметр диска. Найпопулярнішими вважаються 13-16 дюймові диски. Проте все частіше водії ставлять на авто колеса більшого діаметра. Так, у них з'являється можливість використовувати наднизькі чи низькі серії шин. При цьому важливо пам'ятати, що вага диска та його розмір взаємопов'язані. Низька гума вимагає більше металу, що спричинить зміну ходових якостей авто;

3) Діаметр отворів кріплення. Не всі диски підійдуть до вашого авто, а тому варто звертати увагу на позначення PCD. Воно вказує на кількість отворів та відстань між ними. Цей параметр дуже важливий, оскільки асортимент коліс з великим допуском діаметром може призвести до проблем з посадкою або недотягнутості болтів;

4) Розмір центрального отвору. Цей отвір тісно пов'язаний із маточкою, а тому колеса в заводських умовах центрують саме по ньому. Виробники коліс пішли іншим шляхом: вони передбачають отвір більшого діаметра та доповнюють його набором перехідних коліс. Так, диск стає універсальним та його центрують по PCD;

5) Виліт колеса. Відстань між площиною поздовжньої симетрії та площиною колеса називається вильотом. Для кожного авто цей параметр унікальний, оскільки розраховується з урахуванням навантаження на підшипники маточини, керованості та максимальної стійкості. Виліт може бути позитивним, негативним та нульовим;

6) Тип дисків. На ринку представлені сталеві (штамповані) та легкосплавні колеса (литі та ковані). Перші відрізняються збільшеною вагою, стійкістю до ударів та можливістю відновлення, другі – коштують дорожче, важать менше та представлені на ринку у десятках привабливих дизайнів.інфа з гугла

Отредактировано Питербуржец (2024-01-06 08:57:11)

0

6

по нашим дорогам дорогие диски брать не стоит!!!!если серьёзных ям не поймаешь любые отходят!!! смотри дизайн к душе!!!!

0

7

Я завжди звертаю увагу на диски на машині, і нещодавно я купив чудові, високоякісні та красиві диски у магазині https://gumma.ua/ua/diski/r16/litoy . Цей магазин пропонує широкий вибір товарів високої якості за привабливими цінами і вони також здійснюють доставку по Україні. Я дуже задоволений своєю покупкою.

0

8

Лучшие литые диски в 2023 году
смотрите бренды
    MAK Wolf.
    MOMO Revenge.
    Dezent TD.
    Alutec Grip.
    LS Wheels FG14.
    К&К Игуана
    SKAD Турин
    Khomen Wheels 1902.

0

9

Дякую, за інформацію

0

10

Литые диски почти не ржавеют. Они существенно легче и жёстче штампованных, что обеспечивает автомобилю лучшую управляемость и больший комфорт.  Штампованные диски заметно дешевле легкосплавных. При этом они подвержены коррозии, часто деформируются от ударов, но легко восстанавливаются.

0


Вы здесь » Форум України » Авторынок » Диски на авто