Форум України

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум України » Флудильня » Страхування під час подорожі


Страхування під час подорожі

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Привіт, друзі! Нещодавно я вирушив у поїздку за кордон і, на жаль, під час подорожі закінчилася дія моєї автостраховки Зелена картка. Це стало справжнім сюрпризом для мене. Що робити в такій ситуації? Можливо, хтось з вас зустрічався з подібною ситуацією і знає, як краще діяти?

0

2

Мария Брак написал(а):

Привіт, друзі! Нещодавно я вирушив у поїздку за кордон і, на жаль, під час подорожі закінчилася дія моєї автостраховки Зелена картка. Це стало справжнім сюрпризом для мене. Що робити в такій ситуації? Можливо, хтось з вас зустрічався з подібною ситуацією і знає, як краще діяти?

Привіт! Ой, це точно не круто, коли вирушаєш за кордон і виявляється, що зелена картка вже не дійсна. Таке буває. Але не парся, є варіанти. Перш за все, не панікуй. Єдине, що треба зробити, це звернутися в страхову компанію. І тут, маєш на увазі, якщо покупав страхівку у порядній компанії, вони точно знайдуть вихід. Ну а якщо треба підтримку, можна глянути статтю avtobazar.ua там розписано, що робити в такій ситуації і як уникнути подібних неприємностей у майбутньому. Так що, головне, не переймайся зайво, адже рішення є завжди!

0

3

Спасибо, для меня эта инфа очень актуальная.

0


Вы здесь » Форум України » Флудильня » Страхування під час подорожі