Форум України

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум України » Флудильня » Чи потрібно міняти диски?


Чи потрібно міняти диски?

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

У мене таке запитання. На моїй машині Порше звичайні диски, за сезон фарба з них злізла, з'явилася корозія. У деяких місцях досить глибоке. Чи замінити диски чи нічого страшного?

Отредактировано Lotuss (2024-03-01 09:58:37)

0

2

Це звичайно ваша особиста справа, але я для себе поміняв би однозначно, так як корозія їх вбиватиме все більше і більше. Ви тільки подивіться які можна придбати диски порше. Є кілька дизайнів просто суперські. Ви однозначно помітно відрізнятиметеся від інших власників аналогічних автомобілів.

0

3

Мені ще порадили врахувати індекси навантаження та швидкості, наказані виробником. Ці параметри визначають, як шини справляються з навантаженням і яку максимальну швидкість можуть витримувати. Правильно підібрані шини забезпечать безпечний та ефективний рух вашого автомобіля.

0

4

Подивіться які можна придбати диски порше. Є кілька різноманітних дизайнів - вибір просто суперський. Ви однозначно помітно відрізнятиметеся від інших власників аналогічних автомобілів.

0

5

Здравствуйте. Купить шины на авто можно конечно в разных местах, но я лично покупала в магазине "ЕвроАвто"  . У них подобрать шины можно практически на любую машину. Шины кордиант  https://euroauto.ru/catalog/tyres/brand/cordiant/  , на мой взгляд, очень хорошие в своем сегменте. Они отлично балансируются, уверенно держат на мокрой дороге, нет эффекта аквапланирования. Протектор не шумный, достаточно мягко проходит неровности и ямки на дорогах. Резина изнашивается равномерно и не быстро.

0


Вы здесь » Форум України » Флудильня » Чи потрібно міняти диски?