Форум України

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум України » Мужской форум » Як підібрати ковані диски?


Як підібрати ковані диски?

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Що можете сказати на рахунок кованих дисків, варто витрачати великі гроші на покупку такого виду дисків або вибрати
дешевше? Хочу почути думку знаючих, радий почути вашу думку.

0

2

Для мене кування – це ідеальний варіант дисків. Але на таких дисках, бажано їздити лише рівними дорогами. Також ви повинні розуміти, що ціна досить висока, варто купувати лише сертифікований товар.

0

3

Такі диски мають багато переваг. Я такі використовую більше п'яти років, можу сказати з особистого досвіду, що вони краще піддаються
ремонту, найлегші з усіх можливих, але при цьому одні з найдорожчих.

0

4

Власа написал(а):

Такі диски мають багато переваг. Я такі використовую більше п'яти років, можу сказати з особистого досвіду, що вони краще піддаються ремонту, найлегші з усіх можливих, але при цьому одні з найдорожчих.

Ковані диски мають найвищу якість, я вважаю, що якщо фінанси дозволяють, однозначно варто брати. Ось попередній коментатор дуже коротко, але чітко описав усі плюси кованих дисків.
Повірте, вони себе окуплять дуже швидко, та й зовнішній вигляд автомобіля вас радуватиме не один рік. Ковані диски https://avtodiski.net.ua/ua/disk/tip-kovanye варто купувати лише у перевірених магазинах, як цей наприклад. Як бачите вибір там великий та якість вас порадує 100%, я у них постійний клієнт.
https://avtodiski.net.ua/picture/images/diski/Replay/Vissol_Forged/F-1029-SATIN_BLACK-auto-190.jpg

0

5

З вашого дозволу підніму тему знову, бо мені вже диски на авто знадобились

0

6

Илона Романчук написал(а):

З вашого дозволу підніму тему знову, бо мені вже диски на авто знадобились

Купуйте нові. А б/у варіанти навіть не розглядайте

0

7

STEFFAN написал(а):

Купуйте нові. А б/у варіанти навіть не розглядайте

Правильно ви все зараз написали. Я так само витупаю проти купівлі невідомих дисків що вже були у використанні. Це як кота в мішку купувати, чесне слово! Та й ціна на такі від нових інколи не дуже то і сильно відрізняється. Я бачив гарні та нові автомобільні диски на профільному сайті KOLESO . Там і раджу їх подивитись. Замовити можна повноцінний комплект.

0


Вы здесь » Форум України » Мужской форум » Як підібрати ковані диски?