Форум України

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум України » Дачні Справи » Де купити корм для котів?


Де купити корм для котів?

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Доброго вечора всім. Нещодавно до мене прибився кіт. На вигляд охайний. Спочатку думала, що піде назад, але він залишився. Вирішила я побалувати це чудо кормом. Підкажіть до якого зоомагазину мені краще звернутися?

0

2

Доброго вечора і вам. У мене вдома є два кота. А минулого літа прибився ще один. Так і залишився. Вони дуже добре потоваришували. Я їм купую корм в надійному інтернет-магазині зоотоварів. Можу підказати куди вам варто звернутися.

0

3

А у мене це перший кіт за довгий час.  Тому я вирішила не економити на ньому. Підкажіть де ви купуєте? До якого інтернет-магазину зоотоварів мені звернутися? Я який корм краще порадите?

0

4

Я вам раджу купувати Корм для котів https://masterzoo.ua/ua/catalog/koti/korm-dlya-kotv/   тут. Це чудовий, надійний інтернет-магазин зоотоварів, якому я довіряю вже понад рік. Завжди великий асортимент, помірні ціни, а головне все якісне. Щодо вибору, можу вам запропонувати вологий корм для котів Brit Care Cat pouch зі смаком індички і креветок в желе. Він має дуже високі смакові якості. Не містить зернових. Його їдять навіть вибагливі коти. Для кращого процесу травлення в ному є розмарин і морква. На сайті магазину ви можете знайти інші чудові варіанти кормів. Вибір великий.

0

5

Доброго дня, у мене вдома теж є пара котиків, і я намагаюся давати їм тільки найкраще. Якщо для вас важливий ваш улюбленець і ви хочете дізнатися чи любить мене кіт то обов'язково загляньте на портал про кішок vseprokotikiv.com.ua

0

6

Наша кицька любить рибу - просто дуріє, коли запах відчуває! Я їй беру кільку чи ферину, мою та заморожую. Потім потроху дістаю, швидко відварюю і частування готове (іноді хліб розминаю з рибою). Іде на ура! Ну іноді й серйозна риба зі столу перепадає.
До молочних продуктів ми якось байдужі, можемо трохи полизати сметану чи кисле молоко.
Фарш м'ясний іноді намагаюся приготувати їй, але вона його менше любить.
Шматок курочки - теж із задоволенням, особливо, якщо вивозити спочатку всю підлогу в квартирі цим шматком.
Сире намагаюся не особливо давати – глисти та паразити – забезпечені.
Термічно обробляю.

0

7

А мы вот не так давно решили попробовать  купить нашей кошке корм холистик для кошек https://homefood.ua/ru/sukhiy-korm-dlya … kholistik/  . Нам его посоветовал ветеринар, так как у нее были проблемы со здоровьем. Мне понравилось то, что в этом магазине просто отличный выбор и цены тут на все самые выгодные.

0

8

Выбор корма-это большая ответственность, так как от этого зависит здоровье вашего питомца. Так как сейчас производится и продается очень много разных кормов, то подобрать нужный корм очень трудно. При выборе корма нужно учитывать физиологические особенности вашего питомца ( возраст,  склонность к аллергии, стерилизацию и т. д.). Дешевые корма может и не качественные, но корма класса  супер-премиум-это высококачественные, питательные корма, в состав  которых входят все необходимые витамины, минералы, аминокислоты, протеины и другие полезные вещества. Ингредиенты и их  пропорции подбираются диетологами с учетом физиологических особенностей. Если сравнить цену готовых кормов и стоимость продуктов, которые необходимы для полноценного питания, то преимущество окажется на стороне сухих рационов. Я заказываю для своих питомцев корм в интернет-зоомагазине
https://sherstianyi.com/ru/. Там очень большой выбор высококачественного корма от ведущих представителей.

0


Вы здесь » Форум України » Дачні Справи » Де купити корм для котів?