Форум України

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум України » Интернет, компьютеры,Игры » Захист даних


Захист даних

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Друзі, давайте поговоримо на тему захисту даних власноого бізнесу. Які наслідки можуть виникнути від недостатнього рівня кібербезпеки у бізнесі? І яким чином визахищаєте свої дані?

0

2

Недостатній рівень кібербезпеки може мати серйозні наслідки для бізнесу, зокрема, може стати причиною втрати конфіденційної інформації, порушення довіри клієнтів, втрати прибутку і навіть банкрутства компанії. Тому важливо вживати заходів для захисту від кіберзагроз, таких як резервне копіювання даних, використання сильних паролів та багатофакторної автентифікації. Особисто я використовую хмарне сховище даних Kwiga для збереження важливої інформації моєї компанії. Обрав цей сервіс тому, що вони  надають надійний захист даних від кіберзагроз і забезпечують швидкий доступ до них з будь-якої точки світу, так як у мене є працівники, які зараз перебувають за межами України і працюють в команді дистанційно, то для мене цей пункт є важливим.

0

3

Дякую, що поділились корисною інформацією щодо хмарних сховищ, я якраз цікавилася ними. Тепер буду знати якому із сховищ можна стопроцентово довірити збереження своїх даних.

0


Вы здесь » Форум України » Интернет, компьютеры,Игры » Захист даних