Форум України

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум України » Новости » У ЗСУ спростували фейк РФ про "взяття Бахмута"


У ЗСУ спростували фейк РФ про "взяття Бахмута"

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Російські окупанти продовжують атакувати Бахмут. Проте українські бійці дають відсіч і продовжують поступ, намагаючись періодично контратакувати. Про це повідомив представник Східного угруповання Збройних сил України Сергій Черевий в ефірі телемарафону Єдиних новин у п'ятницю, 19 травня."Це не відповідає дійсності. Ми утримуємо південно-західну частину міста, наші захисники надійно стоять там і виконують бойове завдання, поки командування вважатиме це за необхідне", - наголосив він.

0

2

Це гарні новини, та я з самого початку, так і знав, бо у мене гарний новинний портал, котрий публікує вкрай якісні новини. Тому для мене, це не було здивуванням. Можу сказати, що для мене було здивуванням те, що тут є така чудова публікація про контент менеджера delo.ua , це стало для мене відкриттям. Тепер я можу спокійно дізнаватися інформацію про будь яку професію у них на сайті, і бути впевненим у тому, що ця інформація відповідає дійсності. Пощастило мені з новинним сайтом, в ньому можна все ще заманеться, а будь яка інформація буде якісною.

0


Вы здесь » Форум України » Новости » У ЗСУ спростували фейк РФ про "взяття Бахмута"